english version

08-07-2017

14-07-2010

wersja polska

0243 Charles Wajszczuk


List e-mail z 5 lipca 2010 r.:

Drogi Waldemarze,

Nie wiem, jak mam Ci dziękować za wszystko co zrobiłeś i co robisz dla wszystkich Wajszczukow i Waszczukow na świecie! Nigdy nie zapomnę, gdy znalazłem Twoje nazwisko w "Citation Index", jako autora licznych publikacji kardiologicznych. Oczywiście, szukalem swojego imienia i nazwiska, a tu trafilem na Twoje!

Załączam dwa zdjęcia, jedno moje z CJ (Charles'em John'em) i drugie, na którym jest Liz (Elizabeth).

(...) Ja właśnie rozpoczynam mój siódmy rok pracy w firmie Johnson and Johnson Group of Consumers Companies (Johnson i Johnson - Grupa Firm Konsumenckich). Obecnie jestem na stanowisku Dyrektora-Seniora i jestem Oficerem Zabezpieczenia Medycznego w Wydziale Zabezpieczenia (jakości produkcji) i Toksykologii. Mój adres tu jest: 199 Grandview Rd., Skillman, NJ 08558, tel. (908) 874-1450. Moją funkcję można najlepiej opisać, jako lekarza interpretujacego problemy toksykologiczne, jak równiez produkcyjne w odniesieniu do ich potencjalnego zagrożenia dla obecnych czy przyszłych konsumentów. Współpracuję ściśle z Działem Zabezpieczenia Jakości (Quality Assurance) i Badań i Rozwoju (R&D) i szczerze mówiąc, mam wiele i szeroko sięgającej odpowiedzialności. Pomimo niedawnych problemów w Firmie McNeal, która nie była pod moim nadzorem, jestem dumny z dobrej dzialności naszej firmy w ciągu ostatnich kilku lat. Moja odpowiedzialność za produkcję ma zasięg światowy, na szczęście mam pomoc po drugiej stronie oceanów. Odpowiadam za takie produkty, jak Neutrogena, Aveeno, Johnson's Baby, Penaten, Band-Aid, K-Y, CareFree and StayFree and OB, Listerine, Neosporin, Polysporin, Monistat, Reach, Rembrandt, Plax, BenGay i Benadryl do użytku zewnętrznego (jak również za inne, które mi uciekły z pamieci). Bezpieczne projektowanie, bezpieczne wykonanie oraz bezpieczna produkcja są to dziedziny, których doglądam z perspektywy medycznej.

Lori i dzieci mają się dobrze. Nie będę Cię nudził moimi pasierbami, ponieważ formalnie nie są oni Wajszczukami! Katie zaczyna drugi rok studiów na Universytecie Stanowym w Michigan, w planach ma pracę jako nauczyciel w szkole podstawowej. Liz rozpocznie naukę w 8. klasie i planuje zostać weterynarzem. Co prawda, to jest jeszcze wcześnie na te plany ale jestem przekonany, że ona tak czy inaczej będzie się zajmowała zwierzętami. Ona jest fanatyczką na punkcie koni i wygrała w zeszłym roku w swojej klasie wiekowej w konkursie Związku Hippicznego Delaware Valley. W tym roku jest też na pierwszym miejscu w swojej nowej klasie. CJ bedzie chodził do 3. klasy, jego problermy ograniczają sie do - dlaczego Tata jeszcze nie naprawił jego rowerów lub zerwanego łancucha w jego go-karcie. (...)

Charlie


Przygotowali: Waldemar J Wajszczuk & Paweł Stefaniuk 2017
e-mail: waldemar@wajszczuk.pl